5 tipů jak na péči o pleť

Základem péče o pleť je čištění, čištění a zase čištění pletismiley
Ano, až takto je to jednoduché. Ráda vám zde shrnu základní péči o pleť.

5 základních kroků péče o pleť

  1. čištění pleti
  2. pleťová voda
  3. peeling
  4. podkladové sérum
  5. pleťový krém

Čištění je prvním krokem ke kráse. Představuje nezbytnou podmínku pro udržení zdravé a krásné pokožky. Téměř polovina kožních problémů je způsobena nesprávným čištěním!

Pro suchou pleť jsou vhodná čistící mléka, která obsahují speciální oleje dodávající pokožce tuk, čímž ji vyživují a suchá kůže po umytí neztrácí vlhkost. Na mastnou a smíšenou pokožku jsou vhodnější čistící gely, které
naopak neobsahují tuk, takže čistí, aniž by zanechávaly mastný lesk.

Druhým krokem v čištění pleti je její tonizace. Díky ní pleť dočistíte, ale také hydratujete, osvěžíte a zklidníte, neboť tonika jemně stahují póry a obnovují kyselo-zásaditou rovnováhu pleti.

Peeling
Máte na tváři drobné šupinky, nevelké zanícené vyrážky či je vaše pleť našedlá? Potřebovala by oživit peelingem. Pokud jej z pravidelného čištění vynecháváte, na povrchu vaší pleti vznikne silnější zrohovatělá vrstva a příliš mnoho odumřelých buněk brání proniknutí výživných látek z kosmetiky do pokožky.
Kromě toho, že peeling odstraní odumřelé buňky, pokožku obrousí, napomáhá lepšímu vstřebávání účinných látek k následné aplikace krému či masky. Efekt po jednom použití peelingu je krásně vyhlazená a rozzářená pleť.

Peeling se provádí po očistění a tonizaci pleti nejlépe večer. Doporučuje se peeling provádět 1-2x týdně u mastné a smíšené pleti, u suché 1x za sedm až deset dní.

Séra obsahují desetinásobně vyšší množství aktivních látek než krémy. Výrobky řady Corrective Serum TianDe neobsahují konzervanty, sestávají pouze z olejů. V jejich složení je vysoký podíl obsahu přírodních látek (hydrolyzované hedvábí, estery oleje z pupalky dvouleté, pupalkový olej, jojobový olej, olej z jojobových jadérek, vitamin E a ceramidy). Tyto látky jsou uzavřené do hermetických kapslí, proto nedochází k dodatečnému kontaktu s okolním prostředím a složky nejsou vystaveny oxidačním ani jiným ničivým procesům. Kůže po použití séra dostává okamžitě potřebné množství aktivních látek v nejlépe vstřebatelné formě. Poskytují pleti supernasycenou výživu, čímž urychlují regenerační procesy a udržují mladost buněk. Pleť reaguje již na první aplikaci séra.

Péče o oční okolí i hydratace pokožky pleťovými krémy by se měla provádět nejen večer před spaním, ale i ráno po probuzení a před případným nanesením dekorativní kosmetiky.

Péče o pleť nekončí na bradě! Oblast krku a dekoltu je téměř vždy vystavována (pokud nenosíte roláky) a přesto jen zřídka dostává potřebnou hydrataci a ochranu proti slunci. Kůže je zde jemná a zranitelná. Napravíte to snadno. Používejte i zde vaše oblíbené sérum, krém na obličej, opalovací krém nebo i peeling.

Pozor!! Tyto rady nejsou jen pro ženy, ale i muži mají pleť, kterou je potřeba pravidelně ošetřovat.

Zdá se vám, že je tento postup pro vás složitý, či drahý?

Ze své vlastní zkušenosti, kdy jsem se na svůj vzhled a pokožku vrhla se vším všudy, můžu říct, že zrcadlo už není můj nepřítel a rodinný rozpočet jsem nenabourala.smiley

Pleťové řady TianDe začínají od 120 Kč s VIP kartičkou a nejdražší řada stojí cca 500 Kč, takže se opravdu nemusíte bát, že by vám zbyly oči pro pláč a prázdná peněženka.

Chcete-li i vy vyzkoušet oblíbenou kosmetiku TianDe a nakupovat jako VIP zákazník, tak neváhejte a ozvěte se mi.

JSEM TADY PRO VÁS!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *