Být či nebýt v pohodě…

Vážení, mám velkou radost, že se s vámi můžu podělit o tuto skvělou věc. Vyřešila má bolavá záda a jsem nadšena, že konečně dorazila i k nám do ČR.

Výrobky s bodovou turmalínovou vrstvou zajišťují:

  • volnost a komfort při každém pohybu
  • příjemné teplo
  • pomáhají posílit imunitu a odolnost organismu
  • podporují odstranění lokálního svalového napětí – po sportu a jiné fyzické zátěži
  • pomáhají zlepšovat místní krevní a mízní oběh
  • napomáhají rychlejšímu rozehřátí tkání
  • jejich použití je jednoduché a praktické

Proč je důležité o zdraví svých kloubů pečovat každý den?

Právě na zdraví našich kloubů závisí naše ohebnost, krása a volnost pohybu, dobrá nálada a schopnost se radovat z každého pohybu bez pocitu napětí a nepohodlí.

V čem je skryto tajemství turmalínu?

Turmalín je jediným minerálem nacházejícím se na Zemi, který má trvalé magnetické pole. A tato jeho vlastnost se stala základem pro jeho využití ve výrobcích s bodovou turmalínovou vrstvou. Při použití těchto výrobků pocítíte příjemné zintenzivňující teplo, které vám umožní uvolnit a obnovit vlastní síly.

Pás s bodovou turmalínovou vrstvou, pomáhá snižovat místní napětí v oblasti pasu, bederní páteře a spodní části břicha. Bude se hodit vlastně všem, kteří pociťují, že jejich páteř je zatěžována dlouhým sezením nebo stáním.

Použití výrobků s turmalínem

Je třeba zpočátku nosit jen několik minut a postupně zvyšovat dobu použití. Dlouhodobě je možné jej nosit dle potřeby a individuálně regulovat délku použití. Na aplikovaných místech se může objevit zčervenání kůže a pocit pálení. Toto je normální průvodní jev. Po ukončení aplikace vše vymizí do 3 až 4 hodin.

Nedoporučuje se výrobky s turmalínem používat pří zvýšené tělesné teplotě, onkologických onemocněních, křečových žilách nebo poškození kůže v místech, která jsou vystavena působení pásu. Používání se nedoporučuje lidem, kteří mají v těle kovové implantáty.

A toto všechno máme k dispozici. No není to paráda!!!

Krční pás s bodovou turmalínovou vrstvou

Bavlněné ponožky s bodobou turmalínovou vrstvou

Ponožky s bodovou aplikací turmalínu

JSEM TADY PRO VÁS!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *