Hýčkejte svou pleť jako hedvábí

Přírodní extra péče o obličej – regenerační sérum v kapslích!

Hledáte, jak byste vyživili svou pleť, omládli min. o 10 let? Nechte se hýčkat přírodním regeneračním sérem, který dodá pleti extra výživu, ale hlavně vaše pleť bude neskutečně hebká, ještě víc než dětská prdelka. 🙂

A jak je to možné? Sérum totiž obsahuje velké množství biologicky aktivních látek a tím ochraňuje buňky pleti před předčasným stárnutím, zmenšuje hloubku vrásek a obnovuje její pružnost. Výsledky jsou  viditelné hned po použití – pleť vyživíte účinnými látkami v nejlepší vstřebatelné formě.

Sérum neobsahuje konzervační látky a ve svém složení má vysoké procento přírodní složek:

Hydrolyzované hedvábí – hydrolyzované protejny hedvábí pleť hydratují, pomáhají přispívat ke zvýšení produkce kolagenu, působí jako jemný lifting, pokožka získává zpět hladkost a hedvábnost.

Hydrogenizovaný kokosový olej – pokožku dokonale vyživuje a zjemňuje, napomáhá vyhlazovat jemné vrásky, dodává výživu zničeným a tenkým vlasům, které posílí.

Pupalkový olej – estery pupalkového oleje pomáhají pokožku zjemnit, vyhladit a zredukovat projevy věkových změn.

Olej z pecek jojoby – přezdívaný pro své blahodárné účinky na pokožku také „tekuté zlato“ obsahuje aminokyseliny, kolagen, proteiny, vitamín E. Jojobový olej pomáhá stimulovat proces regenerace kožních buněk a prodlužuje tím mladistvost pleti.

Vitamín E – pokožku vyživuje, regeneruje a zpomaluje proces stárnutí, neutralizuje volné radikály.

Ceramidy – přezdívaní jako „restaurátoři“ krásy a mladosti kůže, jsou stavebním prvkem buněk pleti.

AKTIVNÍ SLOŽKY

Hedvábí
Hedvábí

Hydrolyzované proteiny hedvábí mají hydratační vlastnosti, přispívají ke zvýšení produkce kolagenu, zajišťují jemný liftingový efekt, pokožka se stává hladkou a hedvábnou.

Jojoba
Jojoba

Jojobový olej kompenzuje nedostatek živin v kůži, vyhlazuje vrásky. Jojobový olej se používá v kosmetice jako rostlinná náhražka vorvaňoviny – cenného živočišného vosku, který se získává z hlavy vorvaně.

Pupalka dvouletá
Pupalka dvouletá

Estery z pupalkového oleje — zjemňují a vyhlazují pokožku, redukují projevy věkových změn.

Vitamín Е
Vitamín Е

Vitamín Е vyživuje, regeneruje, zpomaluje proces stárnutí, neutralizuje volné radikály.

Pro více info klikněte na obrázek

JSEM TADY PRO VÁS!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *