Jak na virózu či nachlazení

Bojujete s virózou či nachlazením? Není se čemu divit, chřipka je v této době všude kolem nás a bacily si nevybírají.

Co udělá většina z nás – zajde k lékaři a dostane recepty na léky. Je to ale jediný způsob jak se uzdravit?

Nedávno jsem viděla na facebooku příspěvek od své bývalé spolužačky, která si vyfotila účet z lékárny za léky a vitamíny na chřipku, a to se podržte za 745 Kč.

Věřili byste tomu?  Ale to není ještě to podstatné, za dvacet dní na to, byla opět nemocná a další fotka s jedenácti léky, dokonce s antibiotiky!!

Takže se ptám – k čemu takové léky jsou?

Ani mně se viry a bacily nevyhýbají, ale u lékaře jsem nebyla dva roky. A chcete vědět jaký fígl používám při prvních příznacích nachlazení?

V TianDe máme opravdu velmi pohotové zbraně na různé druhy onemocnění a při nachlazení či viróze ihned používám léčivou náplast JIAN KANG, která má protizánětlivý a protivirový účinek, pomáhá proti ucpaným dutinám, bolestem hlavy, kašli, bolesti v krku a také proti zánětu průdušek.  A cena této náplasti – 143 Kč (v balení je 5 ks!), pro registrované pouze 93 Kč.

Dále můžeme použít i různé podpůrné pomocníky – a tím je např. SLAVITON (potírat čelo, hrudník) či ALUNIT, ten je mimochodem velmi účinný na kloktání proti bolení v krku nebo jako sprej do nosu, jako suchý zábal na bolavý krk dáváme intimku „ENERGIE ŽIVOTAatd. atd.

Když to shrnu, co je pro mně a mé děti lepší? Polykat prášky a stejně se trápit více jak týden, nebo nalepit náplast a být do dvou dnů jako rybička? A každý už snad dnes ví, co dokážou chemické léky v našem těle. V neposlední řadě je pro mně důležitá i cenová dostupnost.

Zde je názorný příklad, kde všude lepit proužky náplasti:

 

Pokud byste chtěli i vy pomoct své rodině, kamarádům či jen sobě a vyměnit chemické přípravky za tyto přírodní léčivé, neváhejte a napište (ozvu se vám co nejdříve), ráda vám pomohu, vysvětlím a doporučím to nejvhodnější. Stačí kliknout na odkaz pod článkem.

JSEM TADY PRO VÁS!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *