Můj příběh

Jediná omezení, která v lidských životech existují, si klademe my sami.

Konfucius

 

Pomáhám lidem cítit se zdravěji a krásněji bez použití chemie, ale pomocí přírodních produktů.

Jsem také podnikatelka, která si ráda organizuje svůj čas dle svých potřeb a možností a vydělává u PC - doma nebo kdekoli na světě a plní sny dalších skvělých lidiček

Před léty

Moje první zaměstnání byla práce v kanceláři. Ještě jsem zažila, když jsme měli tzv. "píchačky" a běda každému, kdo si "píchl" při příchodu do práce později nebo při odchodu dříve, než byla stanovena pracovní doba. Nikdy mě nebavila práce od - do a stále jsem doufala, že se něco změní.

Nakonec se to opravdu stalo a já se pokoušela od roku 1993 samostatně podnikat. Nebylo to jednoduché, protože jsem neměla ty zkušenosti co dnes. Párkrát jsem se spálila, ale bavilo mě to. Přála jsem si mít svůj obchůdek a částečně se mi toto přání i vyplnilo. Jednu dobu jsem provozovala bistro, ale nebylo to to pravé. Začaly problémy se zaměstnanci, s dodávkami zboží a také se zdravím. Ale stále jsem chtěla obchodovat.

ALE JAK NA TO?

Během života mi do cesty přišlo několik nabídek společností, které využívaly síťového marketingu. Taky jsem se do některých zaregistrovala, ale v té době jsem ještě nechápala, co MLM vůbec znamená a jak se dají s tímto systémem vydělávat velké peníze. Jak se zajistit na stáří. Jak si splnit svá přání a sny. Jak si užívat svobody.

Bylo mi hodně proti srsti oslovovat cizí lidi a někomu něco nutit.

Raději jsem si založila e-shop, který se mi docela dobře rozjel. Ale stále jsem byla jen obchodník, ne podnikatel.

Nakonec mi po delší době "docvaklo", jak je to jednoduchý a spravedlivý systém. Prostě přišel ten den, kdy jsem pochopila, že mé strachy jsou zbytečné a začala jsem pronikat do tajů MLM. Po přečtení pár knížek, např. "Bohatý táta, chudý táta", "Byznys pro 21. století", jsem konečně pochopila, kde je moje místo a jak se naučit správně myslet.                  

Jen mě mrzí, že se mi tyto knihy nedostaly do rukou dřív.

A DNES

Dnes jsem vděčna za vše, čím jsem prošla, za ty zkušenosti, které jsem získala, za tu správnou příležitost, kterou jsem dokázala už rozeznat a za vše, co ještě příjde.

Jsem vděčna, že mi do cesty přišla skvělá kosmetikaprodukty pro péči o tělo z čistého horského prostředí Himalájí, Altaje a Číny – tianDe, neboli Nebeská dokonalost.

Uchvátili mě výsledky na mé pleti, vrásky začaly mizet, bolavá záda i krční páteř se uklidnily díky náplastem proti bolesti, prostě tyto produkty miluji. :-). A co je na tom nejlepší? Že tyto výsledky nemám jen já, ale spousta mých přátel, známých i spokojených zákazníků. Každého jistě potěší, když slyší tu chválu, radostpoděkování.  Kromě toho musím zmínit, že se mi líbí i výsledky v mé "peněžence" :-).

Samozřejmě se stále učím. Co se naučím, dávám do praxe a jsem trpělivá. Jinak to ani nejde, člověk se musí učit celý život. Ale stojí to za to.

Je úžasné, jak se v této době dá využít moc internetu. Např. e-mail, je dnes oblíbeným způsobem komunikace mnoha lidí. Různá školení se vysílají online, lidé z celého světa se mohou přihlásit a sledovat. A co teprve sociální sítě? No není to úžasná podpora v síťovém podnikání?

A já můžu být při tom!!

Jsem ze své "práce" nadšená a přede mnou je ještě dlouhá cesta. Mám stále své sny a vím, že záleží na tom, co dělám. Věřím, že díky mé podpoře a pomoci budou i další lidičky nezávislí, finančně zabezpečení, budou zdraví, krásní a šťastní. Je úžasné poslouchat, jak jsou lidé nadšeni nejen z produktů a jejich účinků, ale hlavně, že si plní také své sny. Vím, že nejsem na tomto světě zbytečná.

Chcete psát neobyčejný příběh obyčejného člověka? Je řada právě na vás ...........

Stáhnout katalog

Prohlédněte si v klidu domova katalog TianDe a nechte se inspirovat pro svou krásu a zdraví

Souhlasím se zpracováním osobních údajů ochrana osobních údajů