Potěšení do postele: probuď svou smyslnost

Víte, že podle statistik pouhých 20% žen zažívá orgasmus pravidelně a dalších 30% — občas? Zbývajících 50% jej zažívá zřídka nebo vůbec. Mnoho žen tedy k orgasmu nedochází tak často či tak lehce, jak by si představovaly. Obecně platí, že do 30 let sexuální reaktivita stoupá, pak postupně klesá. K výraznému snížení někdy dochází po menopauze (přechodu).

Jako káva probouzí po nočním spánku, tak intimní gel Volupta+ probouzí libido. Gel má přírodní složení a působí na přirozené mechanizmy sexuálního vzrušení. Jeho působení je založeno na aminokyselině L-arginin. Díky ní se v organizmu spouští proces produkce oxidu dusnatého (NO), který vyvolává uvolnění hladkého svalstva v cévních stěnách, rozšiřuje cévy, zajišťuje intenzivní přítok krve do pohlavních orgánů.  Mimochodem, na aktivaci produkce oxidu dusnatého je založeno působení takových přípravků, jako je Viagra a její analogy.

Volupta+ pomáhá dosáhnout sexuálního potěšení dokonce i těm ženám, pro které bylo dříve toto potěšení nedosažitelné.

Díky Volupta+ se smyslnost probouzí dříve než obvykle a erotogenní zóny snadno reagují na něžné doteky.

S Volupta+ se budete moci zařadit mezi ty šťastné, kteří poznali neuvěřitelnou mnohohrannost sexuální rozkoše.

L-arginin se používá i v některých jiných přípravcích intimní kosmetiky, jedinečnost Volupta+ od TianDe spočívá v tom, že zde je tato aminokyselina vůbec poprvé nabízena v tak vysokém dávkování (5 mg v každé dávce, která činí cca 1 g) a v kombinaci s takovými složkami, jako je kyselina mléčná, panthenol, allantoin a mentol.

Díky panthenolu, allantoinu a mentolu má intimní gel vyvolávající vzrušení také funkci lubrikantu (lat. lubrico — dělat hladkým, kluzkým). Lubrikant zvlhčuje pohlavní orgány a výrazně zlepšuje samotný proces sexuální interakce tím, že zajišťuje dokonale klouzání. Individuální zvláštnost gelu Volupta+: pečuje o intimní mikroflóru sliznic díky obsahu kyseliny mléčné.

Volupta+ je vytvořena speciálně pro ženy, avšak i muži tento produkt ocení, a to nejen proto, že uspokojení partnerky zvyšuje kvalitu pohlavního života. Základem sexuálního vzrušení (u ženy i muže) je stejný mechanismus – zvýšení přítoku krve do pohlavních orgánů, což v tomto případě zajišťuje oxid dusnatý. Proto se produkt Volupta+ doporučuje nejen ženám, ale i mužům, a to jak společně, tak jednotlivě.

Volupta+ zvýší nejen kvalitu sexu, ale také kvalitu života! Orgasmus – to není jen potěšení. Z hlediska medicíny a fyziologie se jedná o skutečné terapeutické a profylaktické ošetření. Je to všem dostupná forma prevence neuróz a depresí. Navíc je orgasmus provázen přílivem krve do malé pánve (s následným odlivem), což dokáže souběžně s potěšením vyřešit vážné mužské a ženské zdravotní problémy, případně těmto problémům předcházet.

– Volupta+ stimuluje orgasmus u těch žen, které mají problémy s jeho dosažením
– Volupta+ urychluje nástup orgasmu, přispívá k tomu, že prožitek je výraznější, hlubší a delší
– Volupta+ pomůže partnerům dosáhnout simultánního orgasmu

U vás už je všechno v pořádku? S Volupta+ to bude ještě lepší!

Dokonce, i když se řadíte mezi ty, které žádné problémy nemají, tak nechtít dosahovat ještě většího potěšení by bylo divné, souhlasíte? Volupta+ urychluje nástup orgasmu, přispává k tomu, že prožitek je výraznější, hlubší a déletrvající!

Volupta+: základem vzorce je objev v oblasti medicíny, který získal Nobelovu cenu!

L-arginin stimuluje produkci oxidu dusnatého, což způsobuje mocný příliv sexuální energie a zvyšuje pohlavní vzrušení
Krystalický mentol stimuluje nervová zakončení, přispívá ke zlepšení přirozené lubrikace a také zvyšuje vstřebávání argininu
Kyselina mléčná udržuje normální hladinu pH a rovnováhu intimní mikroflóry
Panthenol a allantoin hydratují, zjemňují sliznici a zabraňují vzniku podráždění

L-arginin a oxid dusnatý
Základem působení gelu Volupta+ se stal objev vědců, kteří získali v roce 1998 Nobelovu cenu za odhalení úlohy oxidu dusnatého ve fungování kardiovaskulárního systému – F. Murada, R. Furchgotta, L. Ignarro. Prokázali, že uvolnění oxidu dusnatého do krevního řečiště vede k uvolnění hladkého svalstva cév, díky čemuž dochází ke zvětšení jejich průsvitu a ke zlepšení celkového prokrvení. Bylo také zjištěno, že v lidském organizmu je výchozím materiálem pro reprodukci oxidu dusnatého aminokyselina arginin.

Hlavní účinnou složkou Volupta+ je L-arginin, který spouští produkci oxidu dusnatého. Oxid dusnatý rozšiřuje cévy pohlavních orgánů (tento mechanismus je široce využíván v kardiologii) a vyvolává intenzivní přítok krve a sexuální vzrušení.

V mladém věku je L-arginin obsažen v organizmu v potřebném množství, ale již ve věku 33-35 let úroveň této životně důležité aminokyseliny začíná klesat (a toto je jeden z důvodů utlumení sexuální funkce). Doplnění její množství pomoci orálně užívaných prostředků je nesmírně obtížné – arginin se špatně vstřebává v žaludku a střevech. Zato ale je ideálně absorbován sliznicemi pohlavních orgánů.

Krystalický mentol
Mentol podporuje lepší vstřebávání argininu, jakož i produkci vaginálního sekretu, dokonce i když se Volupta+ aplikuje ne do vagíny, ale na klitoris.

Pro Volupta+ bylo zvoleno optimální dávkování mentolu: 0,85 mg na 1 g gelu (1 g = 1 aplikace). Experimentální cestou bylo prokázáno, že vyšší koncentrace mohou vyvolat nepříjemný pocit pálení, a to zejména u mladých žen s ještě velmi citlivým epitelem klitorisu. Přičemž toto dávkování je dostačující pro stimulaci nervových zakončení s následným zvýšením míry přirozené sekrece u žen zralého věku, protože ve Volupta+ je použita krystalická forma mentolu, která se vyznačuje výrazným účinkem.

Panthenol, allantoin
Účelem použití těchto složek je zajištění pocitu pohodlí při pohlavním styku díky zvlhčení, změkčení sliznic a také předcházení možnému podráždění. Kromě toho panthenol přispívá k hojení prasklin a jiných poškození sliznice.

Kyselina mléčná
Kyselina mléčná je hlavní složkou vaginálního sekretu každé zdravé ženy a je odpovědná za normální rovnováhu intimní mikroflóry, vytváří optimální podmínky pro ochranu citlivých oblastí před patogenními mikroorganizmy. Díky kyselině mléčné je gel Volupta+ velmi jemným přípravkem, který plní svou hlavní funkci a zároveň podporuje přirozenou mikroflóru pohlavních orgánů.

Pravidelné používání Volupta+ je DOPORUČOVÁNO pro násobení účinku.
Tento přípravek je kompatibilní s kondomy a dalšími výrobky z latexu.
Má přirozenou vůni mentolu a je chuťově neutrální.

Každé balení vystačí až na 10 aplikací*! 1 aplikace = 27,30 Kč
*Pro jednu aplikaci postačí 1 g gelu Volupta+

Způsob použití
Vytlačit na prst jeden „hrášek“ gelu (asi 1 gram) a aplikovat na sliznici ve spodní části klitorisu, v místě, kde se setkávají malé stydké pysky, asi 5-10 minut před pohlavním stykem. Pro zvýšení příjemného účinku by měl být tento proces doprovázen sexuální stimulací: doteky, hlazením, líbáním a dalšími prvky předehry – žádný automatismus!

Poznámka: energické roztírání gelu není nejvhodnějším postupem! Namísto toho umístěte ukazováček na nejvyšší vyčnívající bod klitorisu a jemně jej ohněte. Vznikne něco jako háček, který může dosáhnout na nervová vlákna, jež jsou umístěna přímo pod klitorisem. Od nich se bude vzrušení šířit hlouběji.

Po nanesení Volupta+ vzniká pocit chladu, mírného brnění – to jsou projevy působení mentolu. Pak dochází k absorpci L-argininu, doprovázené překrvením klitorisu a pohlavních orgánů, zvýšením sexuální touhy. Krví naplněné cévy zvyšují citlivost genitálií, což způsobuje příjemný pocit se zvyšující se schopností dosáhnout vyvrcholení.

Není těžké uhodnout, že působení Volupta+ zasáhne během pohlavního styku oba partnery. Avšak muž může použít gel také před stykem. Nejúčinnější je aplikace Volupta+ na sliznici žaludu, právě zde se aktivní složky přípravku nejlépe vstřebají a budou stimulovat povrch tkání, což způsobí zvýšený přítok krve.

Doba působení Volupta+
Doba působení bude u každé ženy individuální, i když existuje všeobecná tendence k tomu, že příjemné pocity, které gel vyvolává, přetrvávají po dobu nejméně 30 minut. V některých případech i déle. Pokud je to nutné, lze gel použit opakovaně.

Kondom Volupta+ nepřekáží! Přípravek je vyroben na vodní bázi a je kompatibilní se všemi produkty z latexu.

Zvyšující se účinek používání Volupta+
Může žena očekávat po použití Volupta+ okamžitý výsledek? Vše závisí na ní samotné – na jejím věku, hormonálním stavu a také na tom, zda žena, ale také i její partner, znají její individuální pohlavní citlivost. Některé ženy cítí výrazné zlepšení již v průběhu prvního použití. Ale většina uvádí kumulativní účinek – čím déle budete Volupta+ používat, tím výraznější budou vaše prožitky.

Imbilding s Volupta+ aneb intimní „svaly lásky“!

Sex je zdrojem nejen potěšení, ale také zdraví. Obyvatelé starověké Číny a Indie to dobře věděli: pohlavní orgány byly považovány za kořeny života, propojené se všemi ostatními žlázami a orgány, zejména s šišinkou a hypofýzou, s ledvinami, plícemi a srdcem.

Oblast rozkroku, která zahrnuje konečník a genitálie, taoisté nazývali dolní membránou. Čínský název hráze – Huiyin – označuje místo shromažďování veškeré energie (bod Huiyin). Rozkrok funguje a sbírá životní energii jako čerpadlo. Na práci tohoto „čerpadla“ má vliv možnost ovládat intimní svaly – „svaly lásky“.

Bod Huiyin – to jsou „dveře“, jejichž prostřednictvím životní síla vstupuje do lidského těla, ale může přes ně za určitých podmínek i snadno unikat a oslabovat tak tělesné orgány. Stěny (svaly) vagíny musí být dostatečně silné, aby zajistily proudění a nárůst životní síly. V mládí jsou pevně stisknuté, ale s věkem, a při absenci tréninku dochází k jejich ochabování. To je zvláště patrné u dospělých žen po porodech, jejichž svaly se tenčí, ochabují.

Při snížení tonusu intimních svalů dochází k narušení prokrvení orgánů malé pánve a to je pak příčinou mnoha nemocí. Velmi důležité je také to, že správná funkce intimních svalů přispívá k produkci ženských hormonů, které předchází vzniku a napomáhají odstranění různých chorob, které souvisí se zhoršením hormonální hladiny v těle. V intimních svalech se nachází velmi mnoho erotogenních zón a tak jsou-li ochablé a nemají dostatečný tonus, je dosažení orgasmu velmi problematické. Proto, kromě ozdravené funkce přispívá zlepšení tonusu intimních svalů také k řešení problému anorgasmie u žen.

Intimní svaly, jako každé jiné, vyžadují trénink. Sportovcům, kteří se věnují kulturistice, pomáhají dosáhnout úspěchů L-arginin a oxid dusnatý (NO). Tyto látky přímo souvisí se svaly, jejich budováním a fungováním: NO rozšiřuje cévy, čímž se zvyšuje přítok krve do svalů a zlepšuje se aktivní přísun nezbytných živin.

Když L-arginin a oxid dusnatý dokáží proměnit na větší a tvrdší svaly atletů, pak zvládnou i zpevnění svalů ve „strategických oblastech“!

Volupta+ má za úkol vyrovnat šance na orgasmus u žen i mužů, kteří ho dosahují s pravděpodobností až 98%.

Klitoris – to je „elektrárna“ ženského orgasmu. Klitoris má více než 8.000 nervových vláken, která jsou propojena s intimními svaly.

Působení na klitoris je nejúčinnější způsob „uvedení do chodu“ všech svalů ve vagíně (ne náhodou se jeho latinský název „kleitoris“ překládá jako „klíč“).

Mnozí věří, že velikost klitorisu je omezena na jeho vnější část a tento má jen 2,5-4 cm na délku a cca 3 mm tloušťky. Ve skutečnosti je to téměř desetkrát tolik! Na povrchu se nachází jen malá boulička, zatímco hlavní část je uvnitř a je tvořena tenkými řetězci vláken. Klitoris – to je „elektrárna“ ženského orgasmu. Má více než 8.000 nervových vláken – více než jakákoli jiná část lidského těla – přičemž spolupracuje s 15.000 nervových vláken, které inervují celou pánevní oblast. Dokonce i to, co sexuologové popisují jako bod G, je jen zadní část klitorisu.

Pokud se podíváme na všechny složky tohoto ženského pohlavního orgánu, uvidíme kavernózní tělesa malých stydkých pysků, hlavičku a tělo klitorisu, „ústí“ močové trubice a pochvy. Ve výsledku se ukazuje, že ženy, stejně jako muži, mají hodně kavernózních tkání, které jsou schopny ztopoření při zaplnění jejich dutin krvi. Tato podobnost struktury tkání naznačuje funkční podobnost, ba co více, svědčí o podobnosti klitorisu a penisu. Studie ukázaly, že pokud muži mohou mít dostatečně silnou erekci, pak v 98% případů mohou také zažívat orgasmus.

Klitoris, jako mužský penis, potřebuje pro dosažení orgasmu být ve stavu erekce. Díky L-argininu Volupta+ stimuluje erekci klitorisu a přibližuje ženu k 98% pravděpodobnosti dosažení orgasmu (vyrovnává šance žen a mužů).

Nicméně, může se stát, že Volupta+ působí, avšak míra vzrušení ženy je nižší, než úroveň potřebná pro dosažení plnohodnotného sexuálního uspokojení. V tomto případě je třeba i nadále používat Volupta+, abyste „vypracovali“ a uvedli do tonusu intimní svaly. Představte si, jak vyčerpané jsou svaly po odstranění sádry ze zlomené ruky nebo nohy. A to jen po 1-2 měsících s nedostatečnou zátěží. Budete potřebovat ještě několik měsíců, aby se atrofované svaly vrátily do normálu. Obnovení intimních svalů také vyžaduje čas – čas naplněný usilovným cvičením s Volupta+, což vám upřímně přeji!

Pro více info klikněte na obrázek.

JSEM TADY PRO VÁS!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *