PRÁT S EKO-KOULEMI JE 30 KRÁT LEVNĚJŠÍ!

Eko-koule s turmalínem jsou zcela neškodné pro zdraví člověka a životní prostředí. Nahrazují nejen prací prášky a tekuté prací prostředky, ale i aviváž.:-)

Eko-koule TianDe neobsahují žádné A-PAL, fosfáty a jiné syntetické látky.

Na 100% se skládají z přírodních komponentů – granulí TURMALÍNU, ZEOLITU a KOVU VZÁCNÝCH ZEMIN.

A jak s těmito eko-koulemi prát? Je to jednoduché.

Nejdřív jsem vyčistila pračku od chemických prostředků, a to tak, že jsem do ní nalila 1 litr octu a nechala běžet takhle naprázdno na nejvyšší teplotní stupeň. Uvolnily se tím všechny nečistoty, které se tam při používání běžného prášku usadily.

A pak už mohlo jít konečně na řadu prádlo a s ním obě koule. Modrá Eko-koule obsahuje stříbro, které má antibakteriální a dezinfekční účinky a zelená turmalín, který snižuje povrchové napětí vody, a tak se tuky i nečistoty snadno “odtrhnou” od látky.

Prioritně jsou koule určeny na praní barevného prádla, ale dá se s nimi krásně vyprat i bílé. Dokonce i špinavé montérky.
Pokud jsou na oblečení nějaké skvrny, je dobré na ně nakapat ještě trošku TianDe eko „jaru“ – Mycího prostředku na základě mýdlového ořechu anebo jej nalít přímo do pračky (cca 1-2 lžičky). Koule ve spojení s tímto „jarem“ jsou naprostý unikát. 🙂

A prací cyklus může začít.

Vše pereme při nižší teplotě, maximálně do 60°C (úplně stačí na 40°C) a s maximální rychlostí odstřeďování do 600 otáček.

Musím říci, že jsem ze začátku měla malinko obavu, jestli budou prát dobře, přece jenom to bylo pro mě něco nového, neznámého. Ale výsledek byl opravdu báječný a naprosto předčil mé očekávání. Prádlo bylo krásně vyprané a ještě k tomu s takovou tou čistou vůní, jako když praly kdysi naše babičky. No prostě paráda. 🙂 Jednou za měsíc je dobré nechat koule nabít na sluníčku. 🙂

Navíc je to praní jak ekologické – bez agresivních chemických látek, tak i ekonomické.

Prádlo si krásně drží jasné barvy i tvar.

Praní s těmito kapslemi je velmi vhodné také pro malé děti, lidi trpící různými alergiemi, astmatem, dermatitidami – atopickými ekzémy, lupenkou, atd.
Prací kapsle vydrží na nejméně 400 pracích cyklů, což znamená min. rok každodenního praní. Vzhledem k jejich pořizovací ceně a délce používání mě tak vyjde praní s těmito koulemi několikrát levněji.

Ušetřete si čas a energii s taháním se těžkých prášků a navíc šetřete rodinný rozpočet.

  • jedno praní s pracím práškem a aviváží stojí v průměru 18 až 25 Kč
  • Odhad nákladů na 400 pracích cyklů činí :
  • 18 * 400 pracích cyklů = min. 7200 Kč
  • 25 * 400 pracích cyklů = max. 10000 Kč
  • náklady na 400 pracích cyklů s EKO-KOULEMI = 1088 Kč

JSEM TADY PRO VÁS!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *