Syndrom karpálního tunelu

Byla jsem velmi překvapena, když jsem zjistila, že hodně mých známých a spolužaček trpí tkz. syndromem karpálního tunelu. Jedním z důvodu je v poslední době časté chronické přetížení zápěstí při nevhodné práci s počítačem. Ale také jsem se dočetla, že to může způsobit hormonální změny v organismu, jako např. užívání antikoncepce, těhotenství či menopauza.

Projevuje se častěji u žen. Mezi příznaky patří oslabená citlivost, mravenčení, pálení, trnutí a bolesti prstů rukou, které často bolí i v klidovém stavu. Většinou jsou bolesti v noci. Lékaři doporučují ve většině případů kortikoidy, ale pokud nevíte, jsou to syntetické chemické látky. A jako takové mají dost široké spektrum vedlejších účinků.

Pokud i vy trpíte syndromem karpálního tunelu, mám pro vás úžasnou zprávu :-))

Mazejte zápěstí SLAVITONEM a na noc lepte tytonáplasti – JIAN KANG nebo WUTONG. Můžete i obě najednou. Tyto úchvatné bylinky vám pomůžou líp než kortikoidy a nemusíte se dále trápit.

Chcete vědět víc?

Vyplňte kontaktní formulář a já se vám do 48 hodin ozvu.

Podívejte se také na celý sortiment TianDe – korporace zdraví a krásy.

Zde si můžete stáhnout katalog

Chcete si nejprve vše, jak se říká, „očuchat“? Potom vás mohu nezávazně přidat do uzavřené skupinky na facebooku, kde najdete spoustu zajímavých rad a informací.

Budu se na vás moc těšit!!

JSEM TADY PRO VÁS!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *