Zbavte se padání vlasů jednou provždy!

Jak to máte vy? Padají vám vlasy a trápí vás to?

Krásné a zdravé vlasy vždy přitahují pozornost a umožňují ženě cítit se neodolatelně. Poměrně často krásné kadeře vlasů nejsou dány od přírody, ale jsou výsledkem správné péče o vlasy doma. Dokonce i ty úžasné vlasy mohou vypadat bez života, pokud o ně nepečujeme správně.

Plešatěním trpí 60–70% mužů a 25–40% žen ve světě. Ztrácíte víc než 50-100 vlasů denně? Jen žádnou paniku!
Přípravky TianDe vyřeší tento problém od kořínků!

Celá série BIO REHAB — aktivátor vlasového růstu – jsou prostředky vyvinuté speciálně pro poškozené vlasy, které mají tendenci k vypadávání.

Komplexní používání prostředků z této série vede ke zvětšení objemu vlasů, vrací jim sílu a zdravý lesk, stimuluje růst nových vlasů. Nepostradatelným doplněním komplexu BIO REHAB je revitalizační sérum, které nevyžaduje oplachování. Hojí roztřepené konečky, navrací vlasům hladkost a chrání je při vysoušení fénem.

Určené pro ženy i muže.

Pokud máte problém jen dočasný, tzv. podzimní vypadávání, je nejvhodnější sada MASTER HERB – speciálně vyvinuta podle unikátního receptu čínské fytoterapie.

Šampon a balzám na padající vlasy obsahují:

výtažek z kořene rdesna mnohokvětého – bylina shou wu (zpomaluje změny vlasů spojené s věkem, aktivně bojuje s šedinami díky svým antioxidačním vlastnostem, zachovává výraznou barvu vlasů a jejich stav)

výtažek z kořene ženšenu (stimuluje výměnné procesy, nasycuje vlasovou pokožku komplexem vitamínů a mikroprvků, posilující, imunostimulační a antioxidační vlastnosti)

výtažek z kořene anděliky ( hydratuje vlasy, přidává vlasům pružnost a lesk, má antibakteriální vlastnosti a tím předchází vzniku lupů)

výtažek z kořene rehmanie lepkavé (zlepšuje mikrocirkulaci v pokožce hlavy)

výtažek z kořene libečku (zpevňuje vlasové kořínky, vyživuje vlasové cibulky)

výtažek ze semínek černého kmínu (chrání před lupy a zpevňuje vlasové kořínky)

Máte zájem o tyto unikátní produkty a jednou provždy zatočit s problémem padajících vlasů?

Pište, volejte, každému ráda poradím!

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

JSEM TADY PRO VÁS!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *